Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknuto Vchodové dveře

Dobrý den, koupili jsme novostavbu a máme problém s vchodovými dveřmi. Jsou protipožární dřevěné-netěsní a již rok je stále dokola reklamujeme a firma dává neustále dokola nějaké těsnění a nic se tím neřeší. A další problém-máme velké plastové okno na terasu, které je v profilu prohlé, opět firma nereaguje a prý, že na to není norma ... Můžete mi, prosím, poradit, jak postupovat dál? Vše je zatím v záruce. Děkuji moc za odpověď

Dobrý den,

je to firma LD Invest, opravdu nedoporučuji!!!! Když jsem pánovi z této firmy řekla, ať to okno " přeměří "
vodováhou, tak mi řekl, že ani tak dlouhou vodováhu nemá, takže až budeme okno měřit my, že se přijede podívat... Opravdu profesionálové!!!

Jako firma bereme od LD Invest okna ve velkém už pěkných pár let a nemohu říct, že by měli takhle mizerné jednání. Samosebou je to otázka regionální kanceláře. Nicméně LD Invest jako takový je pouze výrobce a nemá vlastní montážníky. Alespoň jsem je za cca 6 let neviděl. Okna montují externí firmy, ale to neomlouvá výrobce, že si nezajistí kvalitní montážníky, protože oni jdou s kůží na trh.