Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vyrovnání klikové hřídele u motorové sekačky?

Dobrý den mám hnutou kliku u motorové sekačky s motorem tecumseh slyšel jsem že se ty klikové hřídele dají rovnat bez toho aby se klika vyndala z motoru, prý se dá celý motor na nějaký speciální držák kde jsou přidržovací šrouby ale přesně nevím jak to vypadá tak to nedokážu přesně popsat, máte nikdo zkušenosti s tímto držákem na vyrovnávání klikového hřídele? Když tak prosím o popis nebo nafocení fotek případně internetových stránek.

Děkuji moc za radu a za odpověď.

Jde to narovnat i bez vyndání kliky. Mě to dělali v opravně sekaček v Říčanech a šel na výměnu i unašeč, ktery byl taky uražený. Platil jsem i z unašečem něco kolem 1600Kč. Už je to ale 5 let. Ale jsem naprosto spokojen. Nic nevybruje a ušetřil jsem za novou kliku u Hondy.

Dobrý den,koukám na ten nehorázně předražený přípravek,na slabé hřídelky méně ohnuté bude funkční,tak když teď dojedu do kovošrotu s kyblíkem plechovek od konzerv pro psy,tak výměnou přivezu matroš na přípravek a k večeru bude hotov.Náklady do padesátikoruny včetně sváření a laku.:-)