Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem lepidlo na tvrzený plast

Dobrý den,
potřebovala bych přilepit úchyt k polohávání kočárku. Je to nějaký tvrdý plast, černý. Přesně nepovím. Úchyt je k podložce připevněn v pravém úhlu.
Za úchyt se tahá prsty, když je třeba kočárek polohovat, spoj je tedy namáhán v úhlu 90 o. měl by tudíž něco vydržet.
Existuje lepidlo, které by vyhovovalo nárokům na takovýto typ namáhání?
Díky za odpovědi.

Je rozdíl,lepit dřevo,nebo plasty typu"bakelit"(termosety)a vstřikované termoplasty.Ty první se dají výhodně lepit dvousložkovými lepidly na bázi epoxydické pryskyřice.Je v podstatě jedno,od jakého výrobce.Na polymery PVC, houževnatý PS a polykarbonátlze použít vteřinová lepidla izokyanátová.
Držadlo na kočárku je určitě vstřikovaný PP.
JABRAKA