Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem obezdění ytongem

Chci ze své staré stodoly udělat dílnu.Jak už to bývá,tak stěny jsou křivé a nahazovat je nemá cenu.Nejrozumnější mi připadá je obezdít ytongem.Můj dotaz zní,jakou sílu ytongu zvolit při délce13m a výšce4m.Díky za názory.

A co sádrokarton na rošt připevněný ke zdi. Obejdete se bez základů a při dvojitém krytí dostanete bytelnou a pevnou stěnu. Při dvojitém krytí a spec. hmoždinách lze zavěsit až 50 kg na jedno kotevní místo. A pokud víte, že budete chtít někde něco věšet těžšího (skříně, police atd.) můžete udělat podpůrný rošt předem.