Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Aku pračku kupiť?

DObry den, prave mi dosluzila pracka Whirpool (isla 11rokov) a tak riešim dilemu aku znacku pracky (typ) zvolit v sucastnosti. Vyčlenil som si na nu približne 330eur a celkom sa mi pozdava tato mate s nou alebo s podobnou niekto niejake skusenosti? Ake mate pračky vy a ako ste s nimi spokojny? Aku by ste mi doporucili a aku urcite nie? Dik

Já jsem (možná až fanatický) fanda spotřebičů Gorenje. Stejně jako Prasakovi mi nesmí do kuchyně/koupelky/prádelky nic z Itálie.

Při výběru poslední pračky (minulá Gorenje fungovala přes 20 let (!!) cca před 12 lety jsem měl požadavky:
- nerezová vana
- nerezový buben
- pozinkovaná skříň (prostě něco lepšího než jen natřené obyčejné plechy)

Žádný (kroutící se a křehnoucí) plast.
Když jsem tu minulou pračku šrotoval, buben byl jak právě dodaný z výroby.

Hodnocení: 10/10