Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Aku pračku kupiť?

DObry den, prave mi dosluzila pracka Whirpool (isla 11rokov) a tak riešim dilemu aku znacku pracky (typ) zvolit v sucastnosti. Vyčlenil som si na nu približne 330eur a celkom sa mi pozdava tato mate s nou alebo s podobnou niekto niejake skusenosti? Ake mate pračky vy a ako ste s nimi spokojny? Aku by ste mi doporucili a aku urcite nie? Dik

Mám velice dobrou zkušenost se značkou Elektrolux, jede 6 rok a naprosto bez problémů. Taky je to 40 cm a horní plnění.

Hlavně né ARDO = naprostá katastrofa, pár týdnů po záruce se totálně rozsypala ložiska a oprava by stála 5 000 Kč .A podotýkám, že to nebyl žádnej levnej šunt z hypermarketu, stála 14 999 Kč .

Neznám slovenské Eshopy, ale třeba tady
http://www.az-elektro.cz/pracky-hornim-plnenim/ele ctrolux/?sort=_29
mají super ceny a jsou naprosto spolehlivý ( dlouhodobě odebírám a spokojenost )

Když jsem loni kupoval pračku, tak můj požadavek byl, aby to nebylo nic z Itálie. Po čem taliáni, po tem hovno, z Itálie vzešly dobrý akorát tak těstoviny a pizza.
Taže jsem šel po osvědčených značkách a opravář, co mi opravoval ledničku, tak mi doporučil pračku AEG LAVAMAT 1046 EL (chtěl jsem pračku s malou hloubkou a s bočním plněním). Bráchova tchyně má stejnou a brácha o fous starší model (1045). Zatím jsme všichni spokojení, brácha ji má několik let bez oprav.

Vypadá dobře. Jenom mně zarazila ta "Eco kulička". Jak je někde napsaný "eco", "bio" nebo "bau", tak s tím mohou být problémy :-)
Moje Whirlpoolka běží od roku 1995, před rokem byly měněny ložiska (1200,-) jinak nic. Takže - jedině Whirlpool.

Já jsem (možná až fanatický) fanda spotřebičů Gorenje. Stejně jako Prasakovi mi nesmí do kuchyně/koupelky/prádelky nic z Itálie.

Při výběru poslední pračky (minulá Gorenje fungovala přes 20 let (!!) cca před 12 lety jsem měl požadavky:
- nerezová vana
- nerezový buben
- pozinkovaná skříň (prostě něco lepšího než jen natřené obyčejné plechy)

Žádný (kroutící se a křehnoucí) plast.
Když jsem tu minulou pračku šrotoval, buben byl jak právě dodaný z výroby.

Hodnocení: 10/10