Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem oprava výfuku

Zdravím mám dotaz.Koupil jsem si ten set na opravu výfuku,ale po cca 1 měsíci mě se to odchliplo.Poradíte mě prosím jak to opravit?Je něco podobného jako tekutý kov,ale na výfuky?Svařoval jste ho už někdo?Mám dírky na prostředním dílu.Díky

Nejlepší opravu výfuku na žihadle Škoda 105 jsem prováděl za studentských let. Nemaje litr na nový, omotal jsem děravý kus silným alobalem a omotal hustě drátem. Vydrželo to asi rok (do technické). Ach ta 105-ka, budiž ji země lehká...