Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Tekutá hydroizolace pod obklady

Zdravím všechny kutily, ráda pročítám Vaše diskuze. Člověk se stále učí. Zaujala mě úprava bytového jádra. Bydlíme v paneláku s jádrem v původním stavu. Peněz je málo, tak to udělám obklady na jádro bez bourání. Poraďte, kdy natřít stěnu za sprchovým koutem tekutou hydroizolací,(popř. výrobce),1. petenetrace, 2. vyarmování perlinkou, 3.tekutá hydroizolace, 4. flexibilní lepidlo a obklad.? Nebo jiné pořadí? Díky za rady. Kutilka-amatér Lenka.

Lenko, postup si musíte vybrat z mnoha nabídek. Je to otázkou peněz. Osobně bych nepoužíval tekutou lepenku na umakart. Umakart je nepropustný!!. Řádně bych očistil a odmastil umakart. Nanesl penetraci na nesavé podklady a po zaschnutí kvalitním lepidlem (nemusí být nutně flexibilní) můžete klidně lepit obklady. Používání flexi a je pracné prašné a zbytečné. Postup na lepení na umakat je i na www.basf-sh.cz