Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Aku dlazbu?

Dobry den, po sviatkoch mam v plane dat dlazbu do kuchyne, ktora je v tvare L a ma 15 m2. Zaujimalo by ma aku dlazbu by ste tam dali Vy, myslim ake velke(napr.30x30cm a tak). Jeden hovori ze mensie su tam vhodne, a druhy ze tie vacsie mam dat radsej. Dufam, ze mi budete vediet pomoct. Dakujem vopred.

Velikost dlažby neporadím, ale osobně bych dal do kuchyně raději marmoleum, nebo korek. Na dlažbě za chvilku bolí nohy, ta je dobrá tak do předsíně a do koupelny.
Nakonec, i ten korek, nebo marmoleum může vypadat jako dlažba..
Jinak, jak píše sHpyoon, do koupelny 2x2m jsme dali jednobarevnou dlažbu 33x33cm na koso a je to jen tak tak. Větší by už skutečně působily divně.
Počítejte s tím, že něco schová kuchyňská linka. Jestli je ta kuchyň, jak si ji představuji, tj. přibližně šířka chodbičky tak 1,5m a pak jídelní kout tak 2x4m, nechal bych velikost dlaždic kolem těch 30cm. Když dáte větší, tak po instalaci kuchyňské linky budou viditelné v chodbičce tak dva pruhy dlaždic a to by imho nevypadalo nejlíp...