Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Izolace balkonu

Dobrý den potřebuju poradit mam problem s balkonem začal jsem pod balkonem dělat saunu a zjistil jsem že mi tam ve čtyřech místech zatéká stropem nekpe nic jen je mokrej strop a pak nasleduje plísen.Poradí mi někdo co by stím šlo udělat abych nemusel trhat ven dlažbu a dělat vše znovu? Nejde dát na to nějak izolaci a na to něco abych to nemusel trhat ven?mockrát děkuji za rady.

Tak to si musíš rozmyslet, co s tím chceš dělat - jestli pokládat novou dlažbu nebo folii. Dávat dvě dlažby na sebe je docela blbost, to by bylo lepší starou dlažbu odstranit a udělat novou izolaci i pokládku dlažby. Nebo stávající dlažbu zachovat a navrch položit tu folii (neklouže).