Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Právnicka rada

Ahoj,
chtěl bych se zeptat jaký je právnický terminus technicus když někdo věřejně pomlouvá svého konkurenta. sice ho přímo nejmenuje, ale je zcela jasné koho má na mysli Případně jak se to kvalifikuje..?

Nekalá obchodní/podnikatelská soutěž, nekalá konkurence. Velice blbě se to soudně vymáhá, vím o čem mluvím, také nás podobně pomlouvali. Těžko před soudem dokážeš, že myslel tebe, když nejmenuje, on bude trvat na svém, že to nejsi ty. Jediné spolehlivé je mu dát řádně na budku, toho se ale slušnej člověk žinýruje, na to ten lump spoléhá. Najmout UK právníky co se nežinýrují...