Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem starožitný šicí stroj

Dobrý den,
prosím o radu. Koupila jsem si starý šlapací stroj značky pfaff, který se snažím zrenovovat. Bohužel mi chtěl přítel pomoci a demontoval a vyhodil plech co spojoval nožní pedál a točil kolem. Nevíte někdo jak ho nahradit? Bude v tom nějaký fígl, protože tam byl dřevěný kousek a navíc to nejde nevléct, bude se to muset spojit.
Děkuji Lucie

O co se jedná jsem zkusila znázornit na fotkách. Děkuji za rady.

A nebylo by lepší za poměrně malou částku koupit stroj nový, resp. starožitně jiný ? Vidím, že se vyskytují hojně i na Aukru.

Já jsem manželce sehnal v Liberci v obchodě se starožitnostmi funkční stroj v pokojovém stavu (deska v třešňové dýze) za 1.500,- Kč včetně odýhovaného poklopu.