Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Rekonstrukce podlahy

Dobrý den,potřeboval bych poradit jsem uplný laik. Nedávno jsem si koupil starší zemědělskou usedlost a asi tak 4roky neobydlenou. Chci dělat nové podlahy samozřejmě né betonové a potřeboval bych poradit co nejvhodnější by bylo dát pod trámy a jak minimálně by měly být silné desky a jestli na tuto podlahu se dá dát plovoucí podlaha? Moc děkuji a mějte se pěkně...

Co bysis přál zdetailnit, ptej se konkrétně. Trámy cca 20x20cm, bacha aby ti nedali nějaké křivule z kraje stromu, aby se pak nezkroutily. Trámy zahrabány na původní místo do škváry a sajrajtu ze stavby, chybějící škvára doplněna a udupána. Na obrázcích není vidět jediné: Konce trámů jsme zaházeli bochníkem betonu, ale IMHO to nebylo ani nutné. Spíš aby nám neutekli při montáži.