Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Rekonstrukce podlahy

Dobrý den,potřeboval bych poradit jsem uplný laik. Nedávno jsem si koupil starší zemědělskou usedlost a asi tak 4roky neobydlenou. Chci dělat nové podlahy samozřejmě né betonové a potřeboval bych poradit co nejvhodnější by bylo dát pod trámy a jak minimálně by měly být silné desky a jestli na tuto podlahu se dá dát plovoucí podlaha? Moc děkuji a mějte se pěkně...

Ale jdi. Do nejprachobyčejnějšího HTML s obrázky? Pro jistotu jsem to zkontroloval, člověk nikdy neví, co se mohlo kde stát (migroval jsem nedávno na jiný server). Jen prosté HTML tagy, ani žádný IFRAME, ani JAVA ani PHP. Můžeš mi napsat, co přesně ten váš mizernej firewall brblal :-)?

//Edit: Stránka akorát nebyla validní a protože mě to štvalo, tak jsem validitu opravil 8-).

Co bysis přál zdetailnit, ptej se konkrétně. Trámy cca 20x20cm, bacha aby ti nedali nějaké křivule z kraje stromu, aby se pak nezkroutily. Trámy zahrabány na původní místo do škváry a sajrajtu ze stavby, chybějící škvára doplněna a udupána. Na obrázcích není vidět jediné: Konce trámů jsme zaházeli bochníkem betonu, ale IMHO to nebylo ani nutné. Spíš aby nám neutekli při montáži.