Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem repro

potřeboval bych poradit:-) , koupil jsem si do plata reproduktory o výkonu 250W a ty co mám vepředu ve dveřích nejdou pomálu slyšet, nevíte co stím? Chtěl jsem si koupit do bředu silnější ale žádné co mají podobný výkon a měří 10cm jsem nenašel:-(

To OŃeill
Reproduktory mají udanou hodnotu přebuditelnosti ve W - ale s akustickým tlakem to nesouvisí.Udává to jen,jakým výkonem ze zesilovače ten reprák odpravíš.
Dále repro do dveří jsem koupil ve vietnamském obchodě,dokonce jsou dvoupásmové a hrají perfektně.Jen přívody k nim musíš dimenzovat podle skutečného výkonu zesilovače,počítat s 14 V napětí a u běžného radia 20 W výkon,což dá proud asi 2 A.Čili kabel minimální průřez 2 mm2 x 2.
JABRAKA