Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak funguje drenazni trubka ?

Zdravim vsechny.

Muze mi nekdo vysvetlit, jak drenazni trubka odvede vodu, kdyz jsou vstupni otvory po celem obvodu (tedy i dole) a trubka ma jeste zebrovani ?

Prijde mi ze voda tedy vtece treba horem, ale zase protece spodem a vsakne se pod trubku. Take zebrovani zamezuje odtoku vody do vyusteni roury.

Takze jak to tedy je ?

Dekuji predem.

Inteligentně položená drenážní trubka je položena v takových místech, kde pouze vytvoří cestu nejmenšího odporu, jak už tu někdo správně napsal. Pokud někdo potřebuje odvést vodu, které mu prosakuje do podzemního sklepa u vnitřní paty zdi, tak je jasné, že umístění drenážní trubky těsně pod povrchem musí být podpořeno hydroizolací pod trubkou.