Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nátěr na staré židle

Zdravim všechny, potřeboval bych pomoc s výběrem barvy na staré židle. Židle jsou už obroušené od starého laku co nejvíc to šlo, jelikož byl už zničen od vody a běžného používání. Teď je potřebuji natřít nějakým lakem, ale potřebuju aby měly takový ten starý odstín, aby nebyly tak svetlý jako kdyby byly nový. Všem děkuji za tipy.

Židle budou používaný v hospodě, tak mi na nich tolik nazaleží, ale zase kdyby byly moc světly tak by byly jak pěst na oko a zase je nechci natřít nějakou barvou která zakryje kresbu dřeva. Potřebuju aby to bylo trochu do hněda jako barva medu.