Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Jak protáhnout koaxiální kabel přes/okolo plastové okno

Zdar všem,
potřeboval bych z bytu na balkon protáhnout koaxiální kabel, ale nevím kudy.
Mám na balkon plastový okna a nevím, co to udělá, když to projedu vrtákem, nevím, jestli je uvnitř kování a v jakém rozsahu. Mohl bych to taky zadlabat do omítky, ale vzhledem k zateplení se mně tam nechce moc šťourat. Na fotkách jsem vyznačil místo předpokládaného "průtahu".
Díky za rady.

To Prasak:
pro DVB-T ani možná anténu nepotřebuješ(myslím venkovní).
Udělej si domácí,stačí 70 cm drátu 1,5 Cu a ten upevníš do konektoru samec a nastrčíš do konce prodlužovačky k anténě.V 95 % dnes už síla signálu v česku stačí.Nanejvýš s tím popojdi po světnici.
JABRAKA