Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem velka mezera mezi SDK deskama

mam problem s SDK deskama.
daval jsem desky k sobe a z nejakejch duvodu mi mezi 2 deskama vznikla velka mezera.
proste s tim neslo nic delat a uz se stalo. desky jsou na zdi, takze neni mozne je sundat a seriznout.
desky se sroubovaly na dreveny late a po cele delce SDK desky vznikla mezera do V. takze v ty mezere je videt ta drevena lat. nahore je mezera cca 3 cm, dole se desky dotykaji.

a ted tuhle mezeru potrebuju nejak zatmelit, "zneviditelnit".

poradte mi nejlepsi zpusob.

napada me uriznout podobnej kus jako je ta skvira, dat to do ty mezery a normalne zasterkovat (paska,tmel).
nicmene ty desky maj takovy ty snizeny hrany aby se daly dobre zasterkovat, takze kdybych tam dal normalne vysokej SDK , tak by mi to mozna neslo tak dobre. asi bych to musel zbrousit. a zadnou tu snizenou hranu na nejakym zbytku uz nemam (asi). pripadne bych tu vypln udelal z ni.

nebo je moznost to nejakym tmelem zaplnit jen tak, bez niceho ? kdyz je pod tim ta drevena lat ?
dik za radu

I 1,5 cm je na tmelení moc, tmel nemá v takové ploše pevnost, časem by jsi nás zavalil dotazy, jak se zbavit neustále se tvořících prasklin. Teď tedy jedině uříznout proužek SDK a normálně páska-tmel zastěrkovat. Byloby-li možno ukrojit t z té tenčí části desky, bylo by to ideální.