Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknutoVyřešeno Čím venku vylepovat plakáty?

Zdravím,
jedná se mi o co nelevnější řešení. Taky bych byl rád, aby proces lepení probíhal co nejrychleji (nanést lepidlo - nějaký váleček?, přilepit a hotovo). Ale zas aby to chvíli vydželo. Napadlo mě třeba lepidlo na tapety. Nějaký konkrétní typ? Plakáty mám vytištěné na klasickém kancelařském papíře, fomát A3.

Díky.
MaSo

V podstatě je postup správný.Ale před lepením bych nejprve namazal lepidlem letáčky,odzkoušet,kolik jich předem připravit,aby se ještě daly odlepit.Vždy dva k sobě připlácnout a do pvc pytle.Pro lepení se oba oddělí a přilepí na místo.Pro lepší životnost se štětcem přitlačí a přetřou lepidlem.Po zaschnutí odolávají i vodě.
JABRAKA