Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknutoVyřešeno Čím venku vylepovat plakáty?

Zdravím,
jedná se mi o co nelevnější řešení. Taky bych byl rád, aby proces lepení probíhal co nejrychleji (nanést lepidlo - nějaký váleček?, přilepit a hotovo). Ale zas aby to chvíli vydželo. Napadlo mě třeba lepidlo na tapety. Nějaký konkrétní typ? Plakáty mám vytištěné na klasickém kancelařském papíře, fomát A3.

Díky.
MaSo

Taposa je na to dobrá. K tomu koupit obyčejný štětec dle rozměru 1 litrové odměrky na lepidlo (aby se vešel). Vždy sem z lahve nalíval jen to co sem hned sdělal ... nemálo sem se venku plakátů nalepil.

edit:
Ještě dodám - váleček není vůbec potřeba. Když štětec pustí chlup, nic se nestane. Nejdřív natřít plochu lepidle, pak přiložit papír a ještě pošmrdlat zbytkem ledidla ze štětce.
Držet to bude určitě, do tý doby, než to nějakej prevít strhne nebo přeplácne svým výtvorem.

Ono taky dělá UHU takovou sprej tři v jednom, malá butylka asi za kilo. Podle toho jak se to nastříká, drží to furt, nebo je z toho samolepka či se to dá ještě sundat. My lepíme plakáty na letní kina nejlevnějším lepidlem na tapety. Tady ale patrně bude důležitý styl práce "rychle vylepit, rychle zmizet, než nás seberou/nám nabijou". To pak ale zase nezáleží tolik na penězích...

V podstatě je postup správný.Ale před lepením bych nejprve namazal lepidlem letáčky,odzkoušet,kolik jich předem připravit,aby se ještě daly odlepit.Vždy dva k sobě připlácnout a do pvc pytle.Pro lepení se oba oddělí a přilepí na místo.Pro lepší životnost se štětcem přitlačí a přetřou lepidlem.Po zaschnutí odolávají i vodě.
JABRAKA