Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Beton v kotci pro psy

Dobrý den mám dotaz kdo poradí??
Chystám se na jaro vybudovat novou podlahu do kotce pro psa.
Jedná se o vybetonovaný a vyspádovaný prostor z betonu z klasické betonárky dovezený mixem. Ze zkušeností dalších kynologů se po čase začne beton drolit a vypadávat vlivem mrazu,agresivního psího moče a výkalů. Jak tomu zabránit? Je nějaká stěrka,nátěr nebo přísada do betonu která by tomuto jevu zabránila?? Hladký povrch kvůli uklízení desinfekci a podobně. Nechce se mně dát 10 000 za beton a za pár let vyvážet štěrk z kotce!

Za příhodné teploty udělat pořádný potěr, a nejlépe na něj udělat dlažbu.
Jinak u rodičů jsou jen vyskládané kvalitní cihly (je to pod střechou) a taky vydrží. Ovšem to jsou prvorepublikové zvonící...