Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem zrušení auta

dobrý den,potřeboval bych poradit jak se mám zbavit bouraného auta,vím že to moc do kutilské poradny nepatří,ale už nevím kde bych se na to jinde zeptal.Moje sestra si asi před 1,5rokem koupila renaulta 19.sepsala řádnou smlouvu + plnou moc na odhlášení a přepsání vozidla.Bohužel si auto za celou tu dobu na sebe nenapsala.problém je v tom že jsem ho před 3měsíci naboural.teď sme se rozhodli že se toho auta zbavíme protože oprava by stála víc než nové auto.jenomže nevím jak se to dělá,když je auto pořád psané na původního majitele.nevíte někdo co se s tím dá dělat?díky za jakoukoliv radu

Já bych asi zfalšoval Plnou moc k likvidaci a Plnou moc k odhlášení(majitel dle TP)a dal auto likvidační firmě.
Bude to vadit pův. majiteli? Proč, když auto prodal?
Bude někdo hledat pův. majitele? Proč?
Bude někdo ověřovat podpis? Proč?
Bude někdo ověřovat č.OP? Proč?
Když ty papíry budou dle práva v cajku...