Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Parni hrnec

Zdar,
premyslim, jestli by parni hrnec nebyl dobry na ohrivani jidla. Na sporaku to temer vzdy pripalim a mikrovlnku zasadne odmitam, takze pouzivate nekdo parni hrnec a co si myslite o ohrivani jidel v nem. Jde mi o to pripalovani a taky o usporu casu.
Dik.

Sem pro ohřívání v páře. Co jde, strčím na pařák. Za tu chvilku na vytvoření páry a dobré prohřátí to stojí.
Jednoduchá úvaha - oschlý, rádoby napařený knedlík z plastový dózy z pod plastovýho víka z mikrovlnky, nebo jako čerstvý z pařáku? Polívku zásadně z vařiče ...