Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem klempířina

dobrý den mohl by mi někdo poradit. Máme na střeše položenou lepenku a na jaře bychom ji potřebovali dolepit šindelí, ale potřebujeme vědět jestli je lepší nejdříve nechat oplechovat komíny(2) boky a úžlabí nebo se to dodělává pak. A dále jak se střešním oknem a výlezy jestli se musí kupovat lemovací sada nebo to dělá taky klempíř děkuji

na ten prvni dotaz bych odpovedel asi takto:
nejdrive bych polozil lepenku u komina a az pote oplechovani ktere by melo v dolni casti nejaky spad (viz obr)
[1427eix.jpg]
jestli chces poslu nejake obrazky ktere mam v PC, ale momentalne jsem na jinem a nemam k nim pristup.. napis mi maila at nezapomenu