Jako každé jiné. Kopat minimálně 80cm do hloubky, pokud by měla stát v horské oblasti, tak 120cm, někdy i 150. Podle teplotního pásma. Šířka může být stejná jako zdivo, ale doporučuje se min. 40cm.
diky, to je milé ,chápu to, přestavovali sme dům a přistavovali,přesto děkuji děkujiMěla sem spiš na mysli, jestli jsou základy nutné,nestači -li jen patky?? Má to být dřevěný,zahradni domek ,pro návštěvy...4x4m..Teplotni pásmo? jsme nejseverněji v republice,takže většina roku,chladno!! Ta kopřivka ste také vy???
Já to mám na pilotech. roury do země armatura a beon. Seženeš-li třeba sudy tak to bude vono, nebo odpadní rory cmentové příslušného průměru. Na to taverzy nebo fest trámy20x20cm podbít, zateplit podlahu položit ostatní ti je jasné.
Kdyz uz sme u toho - jak vykopat diru pro piloty? Potrebuju vykopat diry 50x50x120, neco sme zvladli vrtakem na plotovy sloupky a lopatou, mam to dokopany do 90cm a hloubs to fakt nejde, jeste je to takova jilovito-bridlicoidni hlina a fakt uz nevim.
ahoj,mas doma krumpac?tak vyndej nasadu a jeden s hrutu krumpace dej do ocelovy trbku dost na tesno a pak musis jen stouchat do toho vykopu je to babracka ale jde to
no ne ze bych chtel kverulovat, ale za ty tri roky sem ty diry uz vykopal, vybetonoval a postavil na ne barak, do nej sem se prestehoval, poridil si k nemu psi a aktivnim soulozenim v nem pocal potomka. Takze ten dotaz uz opravdu neni aktualni.
Akorát mi začalo vrtat hlavou, co si naopak představit pod pasivním souložením
Čučení na péčko v TV .
No z toho co je vidět je náš jen ten vařenej plot a za ní ta boudal, Barák je souseda co se bál..a tadruhá paní je zase jeho
jo chápu,že nejsi bigamista,že je tvá, jen ta jedna divám se na plot,vim asi houbelec,co je vařený,ale nejspiš ten z těch profilů??nebo né?? Jo už sem našla nějaký nábytek,co vyráběl muž,taky něco co jsem malovala,když budeš chtit ,něco ti pošlu.Já se nemůžu pochlubit,žádným kutilstvim..
Jasně pošli PLOT nosné trubky brány jsou : zámková část=Jackel 80x40mm, zbytek rámu 3 strany z 40x40x5 nosné příčky 20x 15 ostatní sloupky jsou ze starého plotu pásovina 30x3mm řezaná na nejmenší prořez z 6m délky, střídají se delší a kratší s vařením naplocho a na hranu, rozestupy 70mm malá branka původní jen vyvařená. Ochrana Hemerite bronz. Tak ještě 4x plot
No to sem z toho docela jelen ale plot je fakt pěkný,to je jako když já ti napíšu ,jak třeba vzniká poůrazová embolie,jak se máš zachovat,při převozu,pacienta s otevřenou zlomeninou..bla bla..a pod!!To je jen takový příklad,je to na mě moc odborné.Hele ,něco sem tam přiložila,ale sama nevim,co??No tak, bud tam něco bude,nebo nic )překvápko bude na obou stranách...-ale popsal si to fakt s vášní,pravého kutila,můžu to přeložit mužovi,pro mě je to španělská vesnice,trošku...)
poslala bych to na mail..pošli mi tvůj mail...prostě mi to tady nejde,:(
odešel ti e-mailem
jéé tak promin,vůbec sem netušila,že si to ty,omlouvám se už to posilám..
poúrazová embolie je záležitostí srážlivosti krve bych si tak tipnul. Při velké srážlivosti vznikají tromby, které se pak mohou odloučit a někam dopochodovat , hlava, srdce a máme mozkovou mrtvici, nebo infarkt. mám trochu ucpané cévy po Hradeckých injekcích , prej trombóza, ale krev si estu najde pravola lékařka laxnš. mě je jasný že můžu skončit jak jsem výše popsal. P.S. Ten .exe soubor je o čem??? než to otevřu. Je to nějaká instalace nebo jen samospustitelný archiv???
je to nejspiš instalace,ani to neotvirej,snad sem tam i já,jak dělám kraviny..nech to zavřený...diky
Tak to máznu z PC pryč To vypadalo na Nero istalaci...
nojo mázni,to pryč..sem děsná.. diky
jo k té embolii..při otevřené zlomenině,hrozi tuková embolie..neni to trobus,ale kus morku,což je tuk..ale jinak je to úplně stejné,jak si popsal si prostě všestraně vzdělaný,smekám..
jsem už ležel asi 11x nabo 12x ve špitále, a tak se jeden něco přiučí.. To kromě různejch oprav jednohodinové cirurgie. Švagrová když dostala infarkt, tak jsem jí řek, že má infarkt a ona s tím 3 dni chodila na Brufeinu, nána a pokud si dobře pamatuji tak nejjednodužší léčba ke do 3-6 hodin. Když dostala druhej tal jsem jí to oznámil taky a šla až za 2 dni, zase prášky , no co na to řekneš....
No snad jen to,že mohla dopadnout,dost blbě!! Jen žasnu,že už to musela vědět,když měla jeden už za sebou a že si pěkně zahrává,asi se nepoučila..lidi sou různý,znáš to!! Tak zatim,jdu dělat něco užitečného,ozvu se kolem 7h...čus
Jako každé jiné.
Kopat minimálně 80cm do hloubky, pokud by měla stát v horské oblasti, tak 120cm, někdy i 150. Podle teplotního pásma. Šířka může být stejná jako zdivo, ale doporučuje se min. 40cm.
diky,
to je milé ,chápu to, přestavovali sme dům a přistavovali,přesto děkuji děkuji
Měla sem spiš na mysli, jestli jsou základy nutné,nestači -li jen patky?? Má to být dřevěný,zahradni domek ,pro návštěvy...4x4m..Teplotni pásmo? jsme nejseverněji v republice,takže většina roku,chladno!! Ta kopřivka ste také vy???
Já to mám na pilotech. roury do země armatura a beon. Seženeš-li třeba sudy tak to bude vono, nebo odpadní rory cmentové příslušného průměru. Na to taverzy nebo fest trámy20x20cm podbít, zateplit podlahu položit ostatní ti je jasné.
Kdyz uz sme u toho - jak vykopat diru pro piloty? Potrebuju vykopat diry 50x50x120, neco sme zvladli vrtakem na plotovy sloupky a lopatou, mam to dokopany do 90cm a hloubs to fakt nejde, jeste je to takova jilovito-bridlicoidni hlina a fakt uz nevim.
ahoj,mas doma krumpac?tak vyndej nasadu a jeden s hrutu krumpace dej do ocelovy trbku dost na tesno a pak musis jen stouchat do toho vykopu je to babracka ale jde to
no ne ze bych chtel kverulovat, ale za ty tri roky sem ty diry uz vykopal, vybetonoval a postavil na ne barak, do nej sem se prestehoval, poridil si k nemu psi a aktivnim soulozenim v nem pocal potomka. Takze ten dotaz uz opravdu neni aktualni.
Akorát mi začalo vrtat hlavou, co si naopak představit pod pasivním souložením![]:)](https://static.poradna.net/images/smiley/evilsmile.gif)
Čučení na péčko v TV
.
No z toho co je vidět je náš jen ten vařenej plot a za ní ta boudal, Barák je souseda co se bál..a tadruhá paní je zase jeho
Jasně pošli
PLOT
nosné trubky brány jsou :
zámková část=Jackel 80x40mm,
zbytek rámu 3 strany z 40x40x5
nosné příčky 20x 15
ostatní sloupky jsou ze starého plotu
pásovina 30x3mm řezaná na nejmenší prořez z 6m délky, střídají se delší a kratší s vařením naplocho a na hranu, rozestupy 70mm
malá branka původní jen vyvařená. Ochrana Hemerite bronz.
Tak ještě 4x plot
No to sem z toho docela jelen
ale plot je fakt pěkný,to je jako když já ti napíšu ,jak třeba vzniká poůrazová embolie,jak se máš zachovat,při převozu,pacienta s otevřenou zlomeninou..bla bla..a pod!!
To je jen takový příklad,je to na mě moc odborné.Hele ,něco sem tam přiložila,ale sama nevim,co??No tak, bud tam něco bude,nebo nic
)překvápko bude na obou stranách...
-ale popsal si to fakt s vášní,pravého kutila,můžu to přeložit mužovi,pro mě je to španělská vesnice,trošku...
)
poslala bych to na mail..pošli mi tvůj mail...prostě mi to tady nejde,:(
odešel ti e-mailem
poúrazová embolie je záležitostí srážlivosti krve bych si tak tipnul. Při velké srážlivosti vznikají tromby, které se pak mohou odloučit a někam dopochodovat , hlava, srdce a máme mozkovou mrtvici, nebo infarkt. mám trochu ucpané cévy po Hradeckých injekcích , prej trombóza, ale krev si estu najde pravola lékařka laxnš. mě je jasný že můžu skončit jak jsem výše popsal.
P.S. Ten .exe soubor je o čem??? než to otevřu. Je to nějaká instalace nebo jen samospustitelný archiv???
je to nejspiš instalace,ani to neotvirej,snad sem tam i já,jak dělám kraviny..nech to zavřený...diky
Tak to máznu z PC pryč
To vypadalo na Nero istalaci...
jo k té embolii..při otevřené zlomenině,hrozi tuková embolie..neni to trobus,ale kus morku,což je tuk..ale jinak je to úplně stejné,jak si popsal
si prostě všestraně vzdělaný,smekám..
jsem už ležel asi 11x nabo 12x ve špitále, a tak se jeden něco přiučí..
To kromě různejch oprav jednohodinové cirurgie.
Švagrová když dostala infarkt, tak jsem jí řek, že má infarkt a ona s tím 3 dni chodila na Brufeinu, nána a pokud si dobře pamatuji tak nejjednodužší léčba ke do 3-6 hodin.
Když dostala druhej tal jsem jí to oznámil taky a šla až za 2 dni, zase prášky , no co na to řekneš....
No snad jen to,že mohla dopadnout,dost blbě!! Jen žasnu,že už to musela vědět,když měla jeden už za sebou a že si pěkně zahrává,asi se nepoučila..lidi sou různý,znáš to!!
Tak zatim,jdu dělat něco užitečného,ozvu se kolem 7h...čus
jj