Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem potrebuji vas nazor na vysavac

Mam moznost koupit vysavac bezsackovy Electrolux ZSH710 , zajima me zda je spolehlivy a nemusim k nemu nikdy nic dokupovat ( vysypat prach po kazdem vysati mi problem nedela). Ted mi prisel domu letak na nejaky vodni vysavac DELTALUX za 2200Kc, co si myslite o nem? Ktery mam vzit? Diky

Jedinej bezsackovej pouzitelnej je original Dyson ktery ma taky tuhle technologii patentovanou, ostatni znacky jsou jen umele nepouzitelne nahrazky, v praci mame treba LG. Hruza a des.
Kazdopadne i u Dysona mne sere vyklepavani plastove nadoby do popelnice, dostanu plny zasah oblak prachu, nadoba se pak musi vymyt a dokonale vysusit ....
Nasi maji Zelmer za 4tis, sackovej, ma vetsi tah jak ten Dyson i po x vysatich ...a sacek se jen vyhodi.
Ale byla u nich predvadecka vodniho vysavace za 60litru a ten i po prejeti stejneho mista kde prejeli 50x tim Zelmerem vysal neuveritelny bordel ....daji se s nim cistit i periny, matrace ...
Takze o nejakych vysavacich za 2tis si myslim sve .....