Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem potrebuji vas nazor na vysavac

Mam moznost koupit vysavac bezsackovy Electrolux ZSH710 , zajima me zda je spolehlivy a nemusim k nemu nikdy nic dokupovat ( vysypat prach po kazdem vysati mi problem nedela). Ted mi prisel domu letak na nejaky vodni vysavac DELTALUX za 2200Kc, co si myslite o nem? Ktery mam vzit? Diky

Vodníci vyšly špatně v nějakém testu a moje zkušenost s permanentním filtrem na Rowentu je, že se během vysávání na něj nalepí ty nejjemnější částice, takže se zalepí během prvních pár minut.

Každopádně, příkon to má velký, za 36 liber to je super vysavač.

My máme doma sáčkovej Elektrolux skorem 7 let. Nikdy neměl poruchu a vcucnul by i jezevčíka. Před tím jsme měli dva obyčejné, ani nevim co to bylo za značky a oba vydržely bídně rok. Docela provar. A ještě před tím licencovanej hrncák Eta/Rowenta koupenej l.p. 1989. Má už asi čtvté uhlíky, předloni jsem měnil ložisko a v garáži maká dodnes. Jen je to ohromná kráva. Proto jsme nakonec koupili kotě od Elektroluxu za víc peněz a myslim že jsme chybu neudělali.ㄓ灐Ψ

vlastním mimi Phlipsa ještě Jupiter někdy z roku 1966 tuším a na zahradě je úžsnej, hlavně proto že se do něj dá strčit hadice i na výfuk a pomocí fixírky stříkat........do Philipsa jsem koupi z Tchibi pytlík látkový a je k nezaplacení. Rozškrtneš zip vyklepeš, vypereš a použiješ...

Hlavně bych se (po osobních zkušenostech) vyhnul obloukem výrobkům firmy, která podle reklamy dělá Váš domov (ETA). Ač patriot, nedoporučuji - jedná se většinou o dovoz z Číny.
Vysavač ETA O3 se nám pod rukama změnil v Lego pro dospělé. Po dvou měsících používání odpadá jakýkoliv díl který je odpaduschopen - kolečka, hubice, výstupní HEPA filtr přímo odletuje,... Škoda že jsem na webových stránkách ETA nenašel rubriku Názory uživatelů, po jednom pokusu o luxování by bylo co cenzurovat.
Nyní Ježíšek opatřil Zelmer Jupiter tak doufám že přečetl dostatek recenzí a diskuzních fór :-).

Jedinej bezsackovej pouzitelnej je original Dyson ktery ma taky tuhle technologii patentovanou, ostatni znacky jsou jen umele nepouzitelne nahrazky, v praci mame treba LG. Hruza a des.
Kazdopadne i u Dysona mne sere vyklepavani plastove nadoby do popelnice, dostanu plny zasah oblak prachu, nadoba se pak musi vymyt a dokonale vysusit ....
Nasi maji Zelmer za 4tis, sackovej, ma vetsi tah jak ten Dyson i po x vysatich ...a sacek se jen vyhodi.
Ale byla u nich predvadecka vodniho vysavace za 60litru a ten i po prejeti stejneho mista kde prejeli 50x tim Zelmerem vysal neuveritelny bordel ....daji se s nim cistit i periny, matrace ...
Takze o nejakych vysavacich za 2tis si myslim sve .....