Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem SAUNA a pec na pevné palivo

SAUNA a pec na pevné palivo
kto má s tym skúsenosti bude to v kúpelni asi tak 3štvorce nekecajte o prevedení izoláciach a inych alternatívach zaujíma ma len tá pec a samozrejme že tam mám komín

No to bys musel asi přikládat zvenku a dovnitř mít jen ta kamna.
Vždyť by ses tam udusil až by to trochu baflo ven a představ si jak se motáš v prostoru 2*1,5 metru vedle rozpálených kamínek, rozpálené roury od nich a přikládáš.
K tomu popel a prach. V sauně bývá vybavení ze dřeva. Jak odizolovat kamna od dřeva. Počítej, že do červena rozpálená roura má okolo 500˚C. Zkrátka moc komplikací v tomto provedení. Ta elektřina je asi lepší.