Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem odhlučnění podlahy

Dobrý den, máte někdo zkušenosti s odhlučněním hotové podlahy? Bydlíme v paneláku s dvouletou dcerou a souseda pod námi obtěžuje její dupání. Nepomohl ani koberec. Je fakt, že v tomto paneláku je slyšet každý krok, i z vedlejšího bytu o mluvení a hudbě nemluvě. Prosím poraďte

Dobrý den, jsme na tom stejně. Bydlíme v paneláku ve 2.patře a soused si neustále stežuje na podlahu.Dokonce i sousedi po nim. Mam 4 leteho a 2 leleto syna a ty mu umi zahrat na nervicky. Pokud si pořídíte cokoli, stejne pokud je soused protiva, tak to nepomuze a furt bude neco co mu bude vadit..