Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem (s)lepení zimní botky

Potřeboval bych poradit nějaké vhodné lepidlo. Dvakrát sem si nechal botku slepit od "profíka" a potřetí tam nejdu. Vím že je na to nějakej ševcovskej lep ale ten neseženu. Je to zespod guma a asi umělá kůže či jak se tomu říká. Chemoprén to nedává to už jsem zkoušel minule. Znáte nějaký echt dobrý lepidlo ?
Jak mám haksnu 14" tku, tak nějak to namáhání dlouho nevydrží. A shánět nové boty teď narychlo je při téhle velikosti problematický.Narodit se teď tak mám plochou lcd 17"tku:-)
Díky za radu.

Na diskuzích je dost dobrých námětů.Souhlasím s názorem že alkaprén nemusí řešit vše.Dnes se podrážky lisují z materiálu kde mohou být přísady teflonu silikonu u a dalších látek které jsou na kaučuková lepidla a lepidla obecně resistentní.Asi vám nezbude než si pořídit boty jiné.Jinak se smířit s tím že budete lepit cca každých 14 dní.