Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Výpadok poradna.net: nedeľa 28.12.2008 o 23:00

V nedeľu 28.12.2008 po 23:00 bude poradňa dočasne nedostupná. Výpadok bude trvať približne 2 hodiny a bude sa týkať všetkých diskusných fór na poradna.net (pc, tera a kutilska).

Ak všetko pôjde tak, ako má, tak na druhý deň budete používať novšiu verziu poradne. Potom pretrpíme obdobie, keď budete spomínať, v čom bola predchádzajúca verzia lepšia. Až nakoniec sa dostaneme do ideálneho stavu, keď si nikto ani nespomenie, že sa niečo zmenilo. :-)

paráda. první dojem z prvních pár sekund.. můžu si označit oblíbené, přikládat soubory, to se může občas hodit..

EDIT: druhý dojem po několika minutách.. záložky na úvodní stránce jsou mňam, je zpátky vyhledávání přímo v poradně. good. jen škoda že obrázky nejdou vkládat přímo. pro mnohé by to bylo jednodušší. a ještě bych možná posunul vyhledávání níž, ale to je jen kosmetická drobnost.