Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zvonek

Čaute , zítra je štědrý den a já porád nevím jak zazvonit na zvoneček aby to děti nezjistili. Nemáte někdo prosím nějaký chytrý patent ktrý zazvoí aniž bych tam byl , díky za rady nebo názory

Něco jednoduššího.Na netu jsou zvuky vyzvánění do mobilů,stačí vybrat ten správný a pak na ten mobil zavolat.Náš ježíšek používá už léta dig.spínačky(do 200.-Kč),které v nastavenou dobu rozsvítí stromeček,spustí přehrávač,kde je zvuk zvonků.

jj. tenhle jezdíval i k nám. Stromeček jsme zdobili 23. v noci, když děťátka hajaly. Spínačky ho rozsvěcely kolem šesté ráno, aby svítil když se probudili a my ještě hajali. To bejvávalo radosti dyž nás běželi budit že už máme stromeček. Na zvoneček jsem míval nataženej provázek z kuchyně a zvonilo se až když dojedl poslední.. jsem si i třikrát přidával.. :-D A ještě jsme mívali takovej fígl, že jsme před večeří chodili před barák vyhlížet ježíška, esli nám už nekrouží nad barákem. Obyčejně jsem se zdržel na záchodě, nebo jsem se nevešel do výtahu. Rychle jsem nanosil dárečky pod stromeček, je překryl prostěradlem aby nebyly vidět a o to víc dráždily a hybaj za rodinkou dolů. Jóóó to bejvávaly návraty.. děcka očička jak lampičky... fňuk... :.(

Je to sice s křížkem po funuse ale třeba se to hodí napřesrok.
Vzít magnetofon, na kazetu nahrát kus ticha pak zvonky a zase ticho. Kazetu nezapomenout přetočit na začátek, magnetofon zapnout a počkat až zazvoní. Pak jej nenápadně vypnout. Alespoň takhle jsem to pár let dělal já.