Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zvonek

Čaute , zítra je štědrý den a já porád nevím jak zazvonit na zvoneček aby to děti nezjistili. Nemáte někdo prosím nějaký chytrý patent ktrý zazvoí aniž bych tam byl , díky za rady nebo názory

Je to sice s křížkem po funuse ale třeba se to hodí napřesrok.
Vzít magnetofon, na kazetu nahrát kus ticha pak zvonky a zase ticho. Kazetu nezapomenout přetočit na začátek, magnetofon zapnout a počkat až zazvoní. Pak jej nenápadně vypnout. Alespoň takhle jsem to pár let dělal já.