Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem pračka Philco

Mám 12 let pračku zn.Philco.Asi rok je s ní problém, že pere jen když chce.Třeba půl roku seká dobrotu a pak ji pustím a ona nereaguje.Závada je v napouštění vody a opravář zjistil že nejde proud do napoštěcích ventilů nabo jde jen málo proudu a to nestačí k otevření ventilu.Je to prý závada jedna na tisíc praček.Včera si přinesl opravář plánek že tedy propojí kabelem přívod k ventilu.Před tím ještě proměřoval přívod proudu a zjistil že tam proud jde.Sama se umoudřila.Takže propojení se nekonalo aby nedošlo ke zkratu.Pračka se napustila a do večera vyprala bez problému několik náplní.Dnes ráno opět nic.Nereaguje.Zkoušeli jsme jinou zásuvku,kopat,bouchat ale je klid.Má někdo také takovou zkušenost a jak to odstranit?Pračka je na pohled jak nová je mi ji líto vyhodit.Děkuji za odpověď.

Nemáte prosím někdo návod k obsluze Philco WDS 1043-SI, rozbila se mi pračka a tuhle jsme měli po babičce v záloze, ale není návod. Předem děkuji za naskenování, jde mi hlavně o sušičku a jednu stránku hlavních programů. p.hauserova@seznam.cz
Petra