Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Radiátory ve spod nehřejou

Ahoj,mám dotaz,v létě jsm prováděl rekonstrukci vody(koupelny)v baráku takže jsem několikrát musel vypustit a napustit vodu v radiátorech.Problém je ovšem v tom že v celém rod.domě(1 a 2 patro)hřejí radiátory jenom ve vrchní části a naspodu jsou jen vlahé.Pouštěl jsem čerpadlo poté odvzdušňoval ale teče jen horká voda,z několika radiátorů jsem odpustil několik litrů a stále nic.Při rekonstrukci jsem nechal odřítnout dva radiátory a v koupelně jsem vyměnil deskový rad.za žebříkový.Jinak vše zůstalo při starém.Máme na půdě ekspanzku kterou jsem doplnil dokud přepadem neodtekla voda.Prosím moc za každou vaši radu či zkušenost děkuji...

Pánové, řeknu Vám, je to teda pěknej "Děs"! :-D
Tímto žádám Rce a adminy o posouzení exota a případné přijetí patřičných opatření.
Přeju si, aby si tato poradna zachovala úroveň jakou měla do chvíle, než sem vstoupil "Děs".
Děkuji.

edit:
Ke zvážením s dovolením dávám, zda založit kroužek grafomanů, abychom se dále vzdělávali a ve vizi budoucí lepší pětiletky vše ustáli.