Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem KYSELINA MÁSELNÁ

Dobrý den ,chtěl jsem se zeptat, zda může vzniknout kyselina máselná z křídy... Př. : DO VELMI VLHKÉ HLÍDY SE ZASADÍ KŘÍDA... Je možné aby vznikla tato kyselina? děkuji, a prosím zašlete mi e-mail na ***@seznam.cz...

Když to jinak nejde, je kyselina máselná účinný a při tom relativně levný prostředek jak některé lidi upozornit, že se nechovají jak mají.
Pro ty, co to nepochopili - pár kapek vpravit do auta, které vám parkuje před vraty a pak "naznačit", že ten, kdo parkuje na kanálu, by se neměl divit!!!