Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem velká kombinace

Zdrvíčko,
v místnosti mám k jednomu světlu 4vypínače(2x Ř6+ 2x Ř7).Jakým způsobem můžu rozšířit počet vypínačů o jeden napojením na instalované vedení, aniž bych je musel instalovat celé znovu?
Díky.

Taaak máte velkou schodišťovou kombinaci ovládanou ze 4 míst jak jí udělat na 5 míst??? Brnkačka:-)
Počet míst se zvyšuje přidáním dalšího přepínače Ř7 a zapojením jej mezi ostatní. Jestli trochu rozumíte elektrice tak by mělo stačit toto schéma, které jsem udělal speciálně pro vás, jestli to pořád nechápete tak pište a já vám to podrobněji vysvětlím:-)

[http://img146.imageshack.us/img146/5293/zapojentj6. jpg]