Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Podlaha

Dobrý den, chtěl bych se zeptat jaká je minimální tloušťka čisté podlahy, tzn. tloušťka betonu, na který už přijde jen koberec nebo plovoucí podlaha. Chtěl bych se také zeptat jakou kari síť dát do tohoto betonu(velikost oka a průměr drátu)?? Díky

My když jsme dělali stropy (hurdiskové), tak na ně jsme dali potěr, polystyren, TÉROVÝ PAPÍR a pak beton do úrovně Iček. Finální podlahu jsme pak dělali tak, že v místnostech jsme kolem stěn dali miralonový pásek. Použili jsme šířku 12 cm a měl na sobě už kousek igelitu. (prodává se v takovém klubu asi 50 m) Možná se to nemuselo, ale dali jsme ho i za kročejový polysteren. Na ten jsme pak dali IGELIT, který se izolepou spojil s igelitem na miralonu. Na to pak vrstvu cca 5 cm betonu vyztuženého kari sítí. Podle zedníků (i když ty se musí brát s rezervou) i podle projektanta tam ta separační vrstva musí být.