Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem izolace základů

Dobrý den,
projektant mi doporučuje zateplit po obvodu základy soklovým polystyrenem(Rigips...)
nevím jak to provést,zda dát desky přímo do výkopu při lití,nebo potom vykopat
zeminu a nějak to k základům přilepit.Vylívat budu mixama,máte-li někdo zkušenosti
prosím poraďte. Předem díky

A čo takto spýtať sa priamo toho projektanta ako sa to má spraviť. Myslím že keď vám niečo doporučuje, a navrhol to, tak by o tom mal aj niečo vedieť vrátane toho ako sa to zrejme robí (aj keď je to len projektant a nie technológ), nie?

Vykopat větší základové pasy , udělat bednění zalít betonem , postavit hrubou stavbu potom znovu odkopat a pak sokl od výšky 30-50 cm stávajícího terénu do hloubky 80-100 cm pod úroveň terénu zateplit extrudovaným polystyrenem.
Nagy