Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknuto Jak odnaučit psa výt?

Dobrý den,
prosím o radu, sousedův vlčák ve dne v noci pořád vyje. Celé okolí už je z toho na mrtvici, se sousedem není řeč. Neporadil by někdo jak toho psa sklidnit? Samozřejmě kromě nadívaného buřta atd.. Děkuji.

LOCKED due to debils attacks (Kurt)

Já jsem zase zaslechl... "osmažit hubku"

Ptáte se co to je?
1)Vezmete klasickou houbičku na nádobí.
2)Ke zbylým bramborům si osmažíte párek,klobásku,točený.
3)po konzumaci večere hodíte houbičku na zbylý olej s výměšky párečku,klobásky,točeného.
4)orestujete houbičku z obou stran (do zlatova! :D )
5)servírujeme hozením do kotce s piškotem jako dezert
6)pozorujeme až soused vyleze s lopatou a začne pod stromem hloupit jámu a stloukat kříž

Missin acomplished general, you have been promoted :D