Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknuto Jak odnaučit psa výt?

Dobrý den,
prosím o radu, sousedův vlčák ve dne v noci pořád vyje. Celé okolí už je z toho na mrtvici, se sousedem není řeč. Neporadil by někdo jak toho psa sklidnit? Samozřejmě kromě nadívaného buřta atd.. Děkuji.

LOCKED due to debils attacks (Kurt)

Mého souseda také čokl celou noc jódloval jak přejetej. Sousedovi to naprosto nevadilo a chrápal jak dudek. Děti malé, léto, budilo je to. Psa jsem odnaučoval výt celkem úspěšně chrstnutím kýblu s vodou. Nacucanej pes se začal voblizovat a dokud neuschnul, byl pokoj. Pak následovala další dávka vody na obnovu nacucanosti. Za tejden zdrhal se někam zahrabat, jen zaslechnul nalejvání kýblu u kohoutku venku na zdi. Za další tejden vyl na druhou stranu, k druhému sousedovi. Se sousedama je někdy sranda.

//Edit: V případě nedohození vody na psa se doporučuje stříkání hadicí.

To bude nějakej hloupej čoklík. Chytrej čoklík vyje jen v rytmu projíždějící houkající sanitky, hasičskýho auta a nebo řítícího se policejního kordonu ...
:i:

Aniž bych chtěl nabádat, tak toto je natolik citlivé a nepříjemné, že jakákoliv vaše snaha souseda slušně upozornit velmi pravděpodobně jen vyvolá neodpovídající hrubou, neurvalou a agresivní posměšnou reakci a budete mít jen a jen nepříjemnosti.

S tímhle jsem se zprostředkovaně setkal dvakrát a postižení přesto, že se opravdu slušně snažili jednat jak nejprve opakovaně osobní domluvou se sousedem tak následně přes úřady docílili jen toho, že pes ňafal a vyl vztekle dál a ze souseda se vyklubal neurvalý napadající agresor.

A jak to celé dopadlo? Kdo chce kam, pomozme mu tam ... když to nejde po dobrém ... pomohla na hrubý pytel hrubá záplata ...

Pálit mokrou trávu, když jde kouř na souseda... ;-)

Upřímnou soustrast :-(
Osobně jakékoliv čokly přímo nesnáším 3-[

Před pár roky jsem zažil něco podobného. Vzdálenější sousedka ("panička") si pořídila na doma jakéhosi miniaturního "kund*líza", facku Matce Přírodě, a když ji doma omrzel (protože pořád blafkal), šupla ho do kotce za své hosporářské budovy, tak 50m od okna naší ložnice. Bylo léto, okno otevřené a ten čokl štěkal a štěkal. Naštěstí s manželem "paničky" byla domluva (taky ho asi ten čokl sr*l) a pes zmizel.

Jednou se v blízké stodole usadila zatoulaná (neskutečně zanedbaná) fena, časem se k ní přidali další... Po dvou stížnostech na Obecní úřad (psi napadali kolemjedoucí cyklisty) najednou nastoupilo jakési "komando" 8-) a čokly pochytalo a... (dál to nikoho nezajímalo, ale je klid) :-*

Slyšel jsem o mnohem lepším "návodu" než buřt, není ovšem publikovatelný.

Děkuji všem za rady, s tím majitelem psa opravdu není řeč. Neexisuje něco jako pískadlo na myši ale ve frekvenci, která by vadila psům? Spustit to vdycky když by začal výt, snad by se tím vycvičil.Ještě jednou dík.

Pes si taky potřebuje s někým "pokecat" jako lidi tady na poradně. A tak vyje a poslouchá jestli dostane z okolí nějakou odpověď.
Zkus se s ním skamarádit. Pískni třeba na tu UZ píšťalku (stále stejně)a dej mu nějakou malou dobrotu. Za pár dní takovéhoto tréninku budeš mít kámoše co za tebou přijde když pískneš a určitě tě nekousne, když náhodou přeskočí plot...:puff:

*** *** *** Nechutná reklama!!! *** *** *** :x:

To už levnějc vyjdou házecí bouchací kuličky, který jsme jako dítka po sobě s oblibou házeli na školních záchodcích.
Vypadá to jako malá ožraná třešnička - stopka a na konci malinká pecička, která neskutečně šlehne při nárazu na nějaký povrch. ]:)

Já jsem zase zaslechl... "osmažit hubku"

Ptáte se co to je?
1)Vezmete klasickou houbičku na nádobí.
2)Ke zbylým bramborům si osmažíte párek,klobásku,točený.
3)po konzumaci večere hodíte houbičku na zbylý olej s výměšky párečku,klobásky,točeného.
4)orestujete houbičku z obou stran (do zlatova! :D )
5)servírujeme hozením do kotce s piškotem jako dezert
6)pozorujeme až soused vyleze s lopatou a začne pod stromem hloupit jámu a stloukat kříž

Missin acomplished general, you have been promoted :D