Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Ma smysl kupovat bojler pres internet?

Zdravim
Chtel jsem se zeptat, jestli se vyplati kupovat bojler pres internet. Presknul nam bojler a padlo rozhodnuti, ze se koupi novy. Typ je vybrany a ptam se tedy na nazor, jestli se vyplati to kupovat pres internet, nebo je to prilis velke riziko a bylo by lepsi ho koupit v "obchode".
Diky za nazory

Šlo o kombinovaný, horizontální bojler OKCV 200, v provozu prakticky výhradně na ohřev vody kotlem, max do 60°C. Voda studniční, dost tvrdá. První vydržel 8 let, druhý již zmíněných 2,5 roku. V druhém případě šlo nepochybně o zmetek, podle instalatéra byla chyba v jakémsi svaru. Naštěstí nic neplatím, užívám byt poskytnutý zaměstnavatelem:-)

Dnes jsem mluvil s dalším instalatérem a ten mi řekl, že si taky myslí že to musel být totální zmetek. Jak svár propustí, převaření nepomůže.
K odpovědnosti povolat výrobce, protože i když je to po záruce, tak slušný výrobce to uzná a ještě se omluví.

Stejně by prý koupil jedině Dražický bojler ...

Ode mě trochu off topic, ale už jsem tenhle "fenomen" zaznamenal taky ..... akorát nevím, jestli internetové šopy "nenápadně" zvedly ceny na úroveň klasických, a nebo ty klasické byly dotlačeny ke snížení. V každém případě už se dnes většinou při I-net shopech prodělává na dopravě.

Spíš net šopy zvedly cenu. Mám známého, co provozuje nějaký ten íšop. Zavinili to vychcánkové, co si něco objednají, použijí, pohrají si s tím a pak do zákonné doby to vrátí a musí se jim vrátit peníze. Co však s otevřeným zbožím s roztrhaným obalem? Většinou se to už může prodat akorát pod cenou. A to je nutno zakalkulovat do cen ostatního zboží, chce-li majitel aspoň chleba jísti.