Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Ma smysl kupovat bojler pres internet?

Zdravim
Chtel jsem se zeptat, jestli se vyplati kupovat bojler pres internet. Presknul nam bojler a padlo rozhodnuti, ze se koupi novy. Typ je vybrany a ptam se tedy na nazor, jestli se vyplati to kupovat pres internet, nebo je to prilis velke riziko a bylo by lepsi ho koupit v "obchode".
Diky za nazory

Šlo o kombinovaný, horizontální bojler OKCV 200, v provozu prakticky výhradně na ohřev vody kotlem, max do 60°C. Voda studniční, dost tvrdá. První vydržel 8 let, druhý již zmíněných 2,5 roku. V druhém případě šlo nepochybně o zmetek, podle instalatéra byla chyba v jakémsi svaru. Naštěstí nic neplatím, užívám byt poskytnutý zaměstnavatelem:-)

Dnes jsem mluvil s dalším instalatérem a ten mi řekl, že si taky myslí že to musel být totální zmetek. Jak svár propustí, převaření nepomůže.
K odpovědnosti povolat výrobce, protože i když je to po záruce, tak slušný výrobce to uzná a ještě se omluví.

Stejně by prý koupil jedině Dražický bojler ...