Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Rozvod elektřiny po chatě

Dobrý den.
Potřebovala bych radu asi nejlépe od elektrikáře.Budeme na chatě zavádět elektriku. Chtěla bych vědět, co všechno je potřeba.Tím myslím nějaké ty pojistkové skříně...vůbec se v tom nevyznám...Děkuji za rady.

skříň pro elektroměr je normovaná. myslím že pro elM bez HDO je rozměr 600x600mm. na rozvody v chatě kde je velký podíl hořlavých věcí bych doporučoval kabel CHKE-R a spojovat vše na WAGO pod vypínačem, ne v sanostatných krabicích(vyjjímka povrchové rozvody).