Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Samolepící tapety-dolepení

Právě jsem dokončil polepení skříně ale mám problém s tapetami na krajích(záhyby),kde tapeta nechce moc držet a sem tam se odlepuje, potřeboval bych poradit jestli je možno použít nějaké lepidlo,nechci se do něčeho hrnout abych svou práci nezkazil a nepoužil nějaké,které mi tapety rozleptá!
Dále mám vytapetovanou místnost pap.tapetami a mezi podlahou a potap.zdí mám asi 5cm rantlík,kterej mám přelepený samolepící tapetou a tento spoj papír-plast chci přelepit přechodovou papírovou okrasnou páskou,rovněž,jaké lepidlo je nejlépe použít?Díky

Když už se tu řeší polepení skříně, tak se zeptám - dá se nějak nabarvit lamino? Nebo ho musím polepit samolepkou, popř. normální tapetou?
Plocha skříňky, kterou chci polepit, má totiž cca 6 metrů čtverečních, a při ceně kolem 100 Kč za m2 samolepky by mě to vyšlo celkem draho...
Díky