Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Co místo štuku.

Ahojky,
neporadíte mi někdo něco místo štukování? Nechci v každém pokoji dělat nový štuk jen proto, že nejsou stěny bez kazu.V koupelně a na wc budou dlaždičky a v ložnici budu dělat textilní omítku.Dá se s tím něco udělat? :-)
Dík Petra

Textilní omítka to je Nomadecor textilní drť, která se smíchá s vodou a na stěně se rozválí válečkem.Ale to nechci ve všech místnostech,je to trošku dražší.V bytě jsou "klasické" panelákové stěny. Někdo něco zasádroval a trochu uhladil apod. a pod barvou by byly vidět všechny tzv.fleky a lívance.Možná navrhnu ten Štukafix.:-)

www.dekoracni-prvky.cz (textilní omítky)

Možná by bylo lepší když se někdo na něco ptá tak mu odpovědět...

Ano, možná by bylo lepší přečíst mou odpověď na otázku která k věci je.

Další má reakce patřila už zcela jinému příspěvku který kravinu skutečně obsahoval, takže ano, možná by bylo lepší ještě si důkladně prohlédnout strukturu této debaty a zjistit co vlastně komu patří.

možná by bylo lepší ještě si důkladně prohlédnout strukturu této debaty a zjistit co vlastně komu patří.

Dovolil jsem si zopakovat ještě jednou co jsem napsal výš, ale protože ti evidentně dělá potíže buď si to prohlédnout, nebo pochopit co komu patří.. zkusíme to jako ve školce s obrázkem. Pro jistotu.. na obrázek se musí kliknout aby se zvětšil.

[2418-screenshot-2013-11-09-10-43-45-maly-jpg]

LOL. Špión je jedním z top rádců na kutilské, navíc tvé dost legrační (ne)chápání hierarchické diskuse (kde je opravdu jedno, KDY je příspěvek vložen, protože je dle odsazení vidět, na který příspěvek je reakce) je tvou vizitkou inteligence. A ještě hloupě jak beran tvrdíš evidentní nepravdy. Jdi se léčit.