Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Jaký je nelepší postup při odvrtávání FABky?

Zdravím kutilskou odnož,
ne nebojte nechci nic vykrást, ztratil jsem klíčky od garáže a jiné nejsou...:-| Mám vrtačku a potřebuju se dostat dovnitř. Jak to udělat tak, abych se s tím nadřel co nejméně? Jedná se o dvě klasické FAB, žádné specialní fičury proti odvrtání tam nejsou. Kam mám vrtat?

Díky za všechny odpovědi! :beer:
MaSo

Chlapi mám podobný ale spíše horší problém s garáži. Klíče jsem neztratil ale do garáže se nemůžu dostat. Fabkou jde částečně otáčet ale asi se pojebal zámek tudíž nemůžu odemknout garáž. Na vratech jsou celkem čtyři na sobě nezávislé zámky každý jiný konstrukce bohužel když jeden selže tak se tam nedostanu:-( Ten zlobivý zámek je nejslabší zabezpečovací prvek, v létě byla plánována jeho výměna za kvalitnější. Poradí někdo?

Ten zámek není zatuhlý žeby pomohlo promazáni ale je kousnutý natolik že s ním nejde hnout. Prostě se v něm něco šprajclo:.( Klíčem jde otočit jen cca o 180stupňů a pak narazí na odpor. Příští týden odvrtám a vyrazím vložku a pak se uvidí co se dá dělat se zámkem.