Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknuto pražce...

Chtěla jsem se zeptat zda někdo z vás tady na fóru neví o nějakém větším množství pražců..:puff:Máme obrovský pozemek na horské samotě a kůly ze železa by vypadaly fakt ošklivě..Dávali jsme tedy kůly do země opálené,ale po třech letech nám stejně vyhnili..Jediné co nás napadlo aby to drželo jsou ty pražce..Nebo někdo víte o jiném řešení??:puff:Děkuji moc...

Tak jak je vidět,když se člověk začne o něco zajímat tak k němu řešení přijde samo..:-DSehnali jsme nakonec ty pražce,takže je dáme jako nosné kůly na plot a zbytek uděláme z půlkuláčků...Děkuji všem za rady,hezký den...:puff: