Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno nové dveře nesedí

Koupil jsem dveře v nově otevřeném OBI a pochopil, že se musí zaříznout ze spoda. Přesto je tam nahoře posledních asi 15 cm kde to drhne a musí se trochu víc přitlačit za hořejší roh dveří aby to šlo zavřít. Moc se mi nechce to upravovat nějakým hoblíkem, či nějakým jiným nářadím, je to tam krásně odýhovany. Je ještě nějaky jiny řešení ktery mě nenapadlo?

Mám podobný problém a zjistil jsem, že materiál dveří je jakýsi papendekl vyztužený latěmi. Na podzim, když začne sychravo, dveře se vlivem zvýšené vzdušné vlhkosti roztahují a pak drhnou. M oc se s tím nenadělá, až se začne topit a vlhkost klesne, bude po drhnutí.